מה זאת אומרת אקספלורר במצב תאימות?

1. איך אני יודע איזו גרסת דפדפן יש לי?
בשוק הישראלי קיימים 3 דפדפנים מרכזיים: Internet Explorer של חברת מיקרוסופט (או בקיצור IE), דפדפן Firefox של חברת מוזילה (או בקיצור FF), ודפדפן Chrome של חברת גוגל. מכיוון שChrome וFF הם דפדפנים יחסית צעירים בשוק, ברוב המקרים הכלים שלנו תומכים בכל הגרסאות הקיימות שלהם, אך לא תומכים בגרסאות הישנות של הדפדפן IE (ראו קישור לדף המסביר את מצב התמיכה הנוכחי של הכלים שלנו בדפדפנים השונים).
אם אתם נתקלים בתצוגה מעוותת/שבורה של האתר שלכם יש אפשרות להכריח את הדפדפן אקספלורר שלכם לעבוד בגרסה האחרונה בלי מצב תאימות פרטים ניתן לקרוא כאן  או פשוט להוסיף שורת קוד בראש הדף  .
כדי לדעת באיזה דפדפן אתם משתמשים, עליכם להקליק על תפריט "עזרה">"אודות" בדפדפן שאתם נמצאים בו כרגע. המידע המוצג מראה את שם הדפדפן ואת הגרסא הנוכחית שלכם.


2. האם אני גולש ב"מצב תאימות"?
"מצב תאימות" קיים רק במידה ואתם משתמשים בדפדפן IE 8 ומעלה. הפעלת מצב זה בעצם גורמת לדפדפן IE8 שלכם להיות במצב המחקה את דפדפן IE7, במטרה לפתור בעיות תאימות. מכיוון שהכלים שלנו אינם תומכים בדפדפן IE7, הם לא נתמכים כאשר אתם גולשים בדפדפן IE8 כאשר הוא במצב תאימות.
תוכלו לדעת אם אתם נמצאים במצב תאימות באמצעות לחיצה על תפריט "כלים" ומבט בשורה "מצב תאימות". במידה והאפשרות "מצב תאימות" מסומנת בV, עליכם לחזור למצב הרגיל (ללא V ליד האפשרות "מצב תאימות"), כדי שהכלים שלנו יתמכו בדפדפן שלכם.

אין תוצאות