הוספת פריטי מדיה בתיבה חכמה

שילוב קובץ וידאו או קובץ שמע אפשרי בבנה-ביתך באמצעות לחיצה על הסמלון "הוספת מדיה" הנמצא בשורת הפקודות של התיבה החכמה.
שימו לב! רק קבצי מדי מסוג FLV ניתנים להצגה בדף עצמו, ולכן כל קובץ שתעלו לאתר, יומר לפורמט זה, אלא אם תסמנו בזמן השליחה "שמור קובץ ללא שינוי".
קבצי מדיה שניתן להמיר על מנת להציגם בדף הם קבצים עם הסיומות: flv, wma, mp3, rmi, mpeg, wmv, mid, au, mp4, wav, qt, mpg, m1v, mov, mp2, mpe, snd, aif, avi.
המרת פורמט הקובץ מתבצעת רק בזמן שליחתו לאתר, לכן במידה ותרצו להמיר קובץ שכבר קיים באתר, תצטרכו לשלוח אותו שוב מהמחשב המקומי.
לאחר לחיצה על סמלון הוספת המדיה, יופיע החלון הבא:

 

1. כתובת: בחירת קובץ מדיה מתוך הקבצים באתר, או העלאה של קובץ מהכונן המקומי (שימו לב להרחבה בנוגע לאפשרויות העלאת קבצי המדיה במדריך הבא). בנוסף, באפשרותכם להדביק כתובת של סרטון המופיע ביוטיוב, במידה וברצונכם להציג סרטון משם, ואין לכם רצון לשמור אותו גם באתר שלכם. ראו מדריך מפורט בנושא.

2. כותרת: במידה ותבחר כותרת, היא תופיע ככיתוב לצד האובייקט (ניתן לקבוע את מיקומה באפשרויות "מיקום כותרת").

3. רזולוציה: ניתן לבחור בין 4 אפשרויות גודל להצגת הסרטון בדף. במידה והפריט הינו קובץ שמע, יש לסמן את האפשרות "קובץ קול", כדי שהפריט לא יוצג כסרטון.

4. מאפיינים: ניתן לקבוע האם הסרטון יופעל מיידית עם עליית הדף, האם הוא יוצג באופן מחזורי, והאם יוצגו כפתורי פעילות בסרטון.

5. אישור.


קבצי המדיה/מוסיקה ששילבתם ייטענו באופן אוטומטי עם עליית הדף (גם אם לא בחרתם בהפעלה מיידית של הסרטון). מסיבה זו לא מומלץ לשלב יותר מסרטון אחד בדף. במידה ורוצים להציג את האפשרות לתצוגה מקדימה של מספר סרטונים, מומלץ להשתמש במאפיין "תמונה ייצוגית" של הסרטון (פרטים במדריך שליחת מדיה לאתר), להציג את התמונה הייצוגית בדף (ולא את הסרטון עצמו), ולקשר מכל תמונה ייצוגית לדף יחיד המציג את הסרטון הרלוונטי.

אין תוצאות