הוספת קישורים מיוחדים ותמונות מרשומות אוגר

כמעט כל הכלים השונים במערכת מעוף, מאפשרים שילוב של קישורים ותמונות. למשל שילוב של תמונה בתוך הודעה בכלי "חדשות מתחלפות" או שילוב קישור לדף כסעיף בכלי "לוח מודעות".

ברירת המחדל מאפשרת קישור לתוכן מסויים המוגדר מראש בתכונות האוגר (קישור למדריך ברירת המחדל), אבל מה אם ברצונכם להשתמש בקישור או תמונה (או סרטון) שאינם התוכן המוגדר כברירת המחדל של המאגר?

להלן הסבר כיצד להפעיל את מנגנון בחירת הקישור עבור תוכן קישורי (קישור או קובץ מצורף) השמור ברשומות האוגר, אבל איננו ברירת המחדל עבור בחירת קישור. 
  1. לחצו על כפתור בחירת הקישור מהאוגרים המופיע ליד שדה הקישור כרגיל
  2. תופיע חלונית בחירת הקישורים מהמאגרים, בחרו את המאגר שממנו תרצו לייבא את הקישור.
  3. מכיוון שהפעם ברצונכם לייבא קישור שאינו השדה שבד"כ מוגדר כשדה הקישור הראשי של המאגר, צריך להגיע לעריכת הרשומה שממנה תרצו לייבא את הקישור.
  4. מומלץ לבצע חיפוש מתקדם (ניתן לעבור לשם באמצעות הקישור שבתחתית תוצאות החיפוש המופיעות בחלונית), על מנת למצוא את הרשומה שממנה תרצו לקבל קישור.
  5. לאחר שמצאתם את הרשומה המבוקשת (ממנה תחלצו את הקישור), יש להכנס לעריכה שלה, ולחלץ את ערך הקישור מאחד השדות להבנתכם. בדוגמא המצורפת בהמשך, מוצגת המחשה כיצד ניתן לחלץ את ערך הקישור של הסרטון המצורף לרשומה, על מנת להציג את הסרטון בדף אחר באתר.
  6. לאחר שחילצתם את ערך הקישור המבוקש, תוכלו לעשות בו שימוש כרצונכם, למשל לשם הצגת קישור בדף, שילוב תמונה בדף, או הטמעת סרטון מדיה.

אין תוצאות