קריאות שירות במערכת מעוף+


מערכת מעוף+ כוללת בין היתר, מערכת קריאות שירות פשוטה קלה להפעלה ולניהול ויעילה מאד.
המערכת מתאימה לארגונים, לחברות, לעמותות, ליישובים ולקהילות.


מערכת קריאות שירות זוהי מערכת לניהול קריאות של לקוחות הארגון, לחברי קהילה העמותה ובכלל. המערכת מסייעת בניהול הקשר עם הלקוח, ומאפשרת מעקב ובקרה בכל עת.

מערכת קריאות שירות
מתאימה למוסדות ציבור, חברות אחזקה וניהול נכסים, חברות קבלניות, חברות יזמיות, וכל גוף אחר אשר מפעיל מערך שירות לקוחות.

מערכת קריאות שירות היא פתרון מצוין גם למתן מענה פנים ארגוני למחלקות הנותנות שירות בתוך הארגון כמו מחלקת תחזוקה, מחלקת מחשוב וכדומה.

אם החברה שלך מספקת שירותים למספר רב של משתמשים, אם הארגון שלך נדרש לתת מענה לצרכי תמיכה ותחזוקה שוטפים מערכת קריאות שירות מציעה פתרון קל, נוח וזמין.

איך המערכת עובדת?
  • פתיחת קריאה - הלקוח פותח קריאה ישירות במערכת.
  • הפניית הקריאה - המערכת מפנה אוטומטית את הקריאה לנותן השירות במחלקה המתאימה.
  • טיפול בקריאה - נותן השירות מטפל בבעיה, ומודיע על סגירת הקריאה, או מזין במערכת הערות והנחיות להמשך טיפול.
  • שקיפות ללקוח - כל תגובה המוזנת למערכת נשלחת ישירות ללקוח.
  • ניהול ובקרה - מנהל שירות הלקוחות ממיין ומתייג את הקריאות לפי מידת הדחיפות, לפי מחלקות, לפי מזמין השירות וכדומה, לצורך מעקב ובקרה שוטפים.

לאחרונה ביצענו מספר שדרוגים למודול קריאות השירות:

שיוך קריאות ללקוחות
עד כה היה ניתן לשייך את הקריאות לענפים ולמשתמשים מערכת שפתחו את הקריאה. לפעמים מקבל השירות אינו משתמש במערכת ולכן הוספנו מאגר לקוחות חיצוניים ואת האשפרות לשייך קריאות ללקוחות חיצוניים. שינוי זה מאפשר להפעיל את קריאות השירות כמוקד שירות.

העברת קריאות בין ענפי שירות
כתוצאה מהפעלת הקריאות כמוקד שירות הקריאות מגיעות בדרכים מגוונות למוקד מרכזי ומשם המוקד מפנה את הקריאה לענף שירות התאים. הוספנו את האפשרות להעביר קריאה מענף לענף במסגרת תגובה בקריאה.

סינון לפי ענף שירות
לעיתים ענף השירות מהווה למעשה צוות או טכנאי ולא בהכרח תחום טיפול. מהסיבה הזו האפשרות לקבל בקלות רשימה של קריאות של צוות ספציפי היא קריטית. הוספנו לתצוגת הקריאות את הענף אליו משוייכת כולל אפשרות לחיצה על הענף בכדי לקבל רשימה של קריאות העף.

המערכת פשוטה וזמינה
  • מיידיות – למערכת ממשק אינטרנט מלא ונוח להפעלה, אשר לא דורש התקנות מיוחדות.
  • נגישות – המערכת נגישה מכל מכשיר ומכל מקום. מערכת מסוג זה נקראת מערכת רספונסיבית המתאימה עצמה לכל סוגי המסכים: מחשבים, טאבלטים וסמארטפונים, ללא צורך בהתקנת אפליקציות.
  • עדכונים ב-SMS - מזמין השירות יכול לקבל עדכון על מצב הקריאה ב-SMS.
משתמשי המערכת
המערכת מופעלת בבית אירופה, בית השקעות, בית שאפ, מגדל אביב טוואר, אתרי קיבוצים המעניקים שירותי תחזוקה לחברים ותושבים, חברת בלו סטאר אשר ספקה שירות לקוחות לחברות כגון: קבוצת ידיעות תקשורת, מנורה מבטחים, ריקושט ועוד.

וובינר: מערכת קריאות שירות במעוף+
לפרטים נוספים  תתקשרו לישראל: 054-2209086

כתבות קשורות