כנס אחזקה, תעשייה ובטיחות 2016

בתאריכים 8-9 למרץ השתתפנו בתערוכת "אחזקה, תעשייה ובטיחות" שהתקיימה בגני התערוכה בתל אביב.
במשך יומיים, הצגנו שתי מערכות ממוחשבות לאחסון וניהול מפתחות האחת, KeyWatcher והשנייה KeyWatcher Touch . מבין כל המשתתפים בתערוכה, אפקט מערכות הייתה החברה היחידה שהציגה מוצר מסוג זה.


מערכת KeyWatcher מורכבת מתוכנת ניהול וארון מפתחות המיועד למנוע אובדן מפתחות ולקיחת מפתחות ע"י בלתי-מורשים, תוך שמירה על מקסימום גמישות, נוחות ושליטה.
באמצעות המערכת, מפתחות הארגון שמורים במקום בטוח, כאשר כל שימוש והחזרה מתועדים וכל מפתח נעול בנפרד ומשוחרר בנפרד. לקיחת המפתח במערכת, מתאפשרת רק ע"י עובד מורשה ורק בטווח השעות שהוגדר.

ניתן להשתמש במערכת לשמירת מפתחות לרכבים, כיתות, חדרי עריכה, חדרי מחשב, כספות, ארונות ציוד ועוד. אחסון של עד 1440 מפתחות למערכת.
מערכת KeyWatcher Touch זהה למערכת KeyWatcher במנגנון הנעילה של המפתחות, במודולריות ובגמישות, ומופעלת באמצעות מסך מגע צבעוני בגודל 7 אינטש (כ-17 ס"מ). המערכת מגיעה עם תוכנת ניהול מתקדמת המאפשרת את ארגון העסק על פי אתרים, בסיס נתונים משותף למספר מערכות המשויכות לאותו אתר ויכולת אחסון גדולה יותר של מפתחות (עד 14,400 לאתר).

את שתי המערכות הבאנו איתנו פיזית לתערוכה והדגמנו באמצעותן את יכולותיהן המגוונות.
בין המבקרים הרבים בדוכן, שוחחנו עם קציני בטיחות, מהנדסי בטיחות ואנשי רכש ואחזקה של מוסדות וארגונים שונים שהראו התעניינות רבה במוצרים שהצגנו להם.
מערכת KeyWatcher הינה ייחודית ומעניקה לארגונים רבים ביטחון, אמינות, שליטה וגמישות.

לפרטים נוספים על המערכת אתם מוזמנים ללחוץ כאן או ליצור קשר עם רן שפיר 08-6624444.

כתבות קשורות