מכתב מאהרון מן מנהל אתר של קיבוץ דפנה


בסוף יוני 2016 שודרג אתר דפנה למעוף+. זה נעשה לאחר בחינה ארוכה ודיונים בהנהלות שאף החזירו אותי לבחינה מחדש לאחר שתוצאות הבדיקה לא השביעו את רצון ההנהלה.

לאתר מעוף+ יתרונות רבים שאת חלקם גיליתי רק לאחר שדרוג אתר האינטרנט של דפנה.

  • מגוון מנהלים את אתר מעוף+ כך שגם העיצוב וגם התוכן אחיד לכולם. נמנע ממני הצורך להתמקח על כל שינוי עיצוב ולתמחר אותו. אני מקבל את כל המודולים הקיימים באתר מבלי צורך להשקיע כסף בכל מודול הנוסף לאתר.

  • לא עוד אפליקציה! האתר מותאם לכל המדיות ומופיע בצורה טובה בטלפון הנייד מה שמאפשר לחבר ולתושב הקיבוץ להגיע לשעות הפתיחה בקיבוץ כמו למודולים אחרים, דרך האתר, בצורה קלה ובלי צורך לעדכן אפליקציה. כלומר – כל הזמן מעודכן.

  • תמיכה – את התמיכה הטובה של מגוון אני מכיר כבר שנים רבות. בשדרוג האתר קיבלתי תמיכה צמודה ולא הייתה בעיה או תקלה שלא קיבלתי את התשובה או הפיתרון מיידית.

  • מחיר – למרות השדרוג המחיר החודשי ירד. כנראה בגלל האחידות של מעוף+.

  • חירום – לאתר יכולות יוצאות דופן לנושא החירום. אולי בגלל שמגוון יושבים בעיר שדרות ואולי הסיבה אחרת, אבל הוקדשה מחשבה רבה לנושא. בדפנה למשל יש צוות מתנדבות שלכל מתנדבת קבוצת חברים לשמירת קשר בשעת חירום. האתר מאפשר לי לצרף לפרטי המשתמש (חבר או תושב) את המתנדבת שלו והחבר או התושב יכול לראות את המתנדבת שלו. החבר או התושב יכול גם בשעת חירום להכניס פרטים על מצבו. כמו מקום הימצאו ועד מצבו הרגשי והמידע יגיע למורשים לראות אותו.

  • אחזקה – אחזקת האתר היא פשוטה ולרוב אינטואיטיבית ואם יש קושי העזרה של מגוון טובה ומידית. יוצא מכך שהזמן שחייבים להקדיש לאתר לא גדול אף שאני אישית נהנה מהעבודה והתוספות לאתר. למגוון גם מספר רב של מדריכים כתובים או מצולמים שנותנים לך אפשרות להיזכר או להתעמק במודולים השונים ובאפשרויות באתר.

  • סטטיסטיקה וגוגל – האתר מותאם לקידום בגוגל ואם מקפידים לעדכן אותו הוא שומר על מיקום טוב בגוגל. בעזרת צוות האתר אני כיום מקבל סטטיסטיקה על האתר דרך אתר מותאם של גוגל.

  • דוגמא – דוגמא לחשיבה הלא שגרתית של מיוון היא המפות. אני הקמתי (בהדרכתם) מפה שבה כל חבר או תושב מסומן על המפה היכן הוא גר. בפתיחת ספר הטלפונים בנוסף לטלפון ולמייל של כל אחד יש גם "מיקום במפה". לחיצה על המיקום מעלה את המפה עם מיקום הבית.

  • פיתוח – אתר מעוף+ מתפתח כל הזמן ומגוון קשובים לשטח. יש למשתמש כמוני אפשרות להשפיע איך יתפתח המעוף+ ואכן זה קרה.

  • לסיכום – אם עדיין אין לכם אתר של מגוון, כדאי שיהיה לכם. אם יש לכם אתר של מגוון ועדיין לא שדרגתם למעוף+, כדאי שתעשו זאת בהקדם. תיהנו גם מתהליך השדרוג וגם מההתקדמות עם הזמן.

 

אהרון מן, 31/1/2017

טל' 050-7739294 מייל inmann@dafna.org.il

אתם מוזמנים לבקר באתר דפנה בכתובת www.dafna.org.il ולדבר איתי בטלפון או לכתוב במייל.


---------------------

ואנו רק בקשנו ממנו חוות דעת על הכלי והשירות... צוות מגוון

כתבות קשורות