אמרתם ניוזלטר? הגיע הזמן שתכירו את MailChimp!

כבר זמן מה שסיפור האהבה שלנו עם פלטפורמת Drupal הולך ומתעצם. כשבכל פעם אנחנו לומדים את הצרכים שלכם ומחפשים להם את הפתרונות המתאימים יותר במערכת.
הפעם, החלטנו לספק לכם את הפתרון המקצועי ביותר לנושא הדיוור והפצת המידע שרובכם יודעים את יתרונותיו ומבקשים זאת. הפתרון הוא אינטגרציה בין מערכת Drupal למומחית הדיוור MailChimp. 

הבחירה לעבוד עם מערכת MailChimp ולא עם אחרות היתה קלה. מדובר במערכת מקצועית ויעודית לשליחת תפוצות רחבות, הנותנת פתרון אופטימלי הכולל מידע סטטיסטי אודות שליחת הניוזלטר ועוד יותר מעניין סטטיסטיקות על משתמש הקצה שקיבל אותו. כמות הקלקות על קישורים שבמייל, כמו הפעמים שמשתמש אחד פתח את אותה הכתבה ועוד. והדבר המעולה ביורת הוא החיבור הפשוט והנוח שלה ל- Drupal.


5 יתרונות בעבודה עם MailChimp :

מקצועיות, מהירות ואמינות
MailChimp זו מערכת דיוור עולמית פופולרית, איתה עובדים מיליונים בכל העולם. MailChimp יודעת לעבוד נפלא עם הDrupal ועל כן, גם מספקת תמיכה רחבה לכך. 


שליטה על המידע
שליחת ניוזלטר דרך הMailChimp מהירה יותר, אמינה יותר ומאפשרת לכם כלקוחות, לקבל נתונים סטטיסטיים אודות השליחות. תוכלו לדעת: כמה פתחו את המייל שנשלח? כמה נכנסו לקישורים שהופיעו במייל? תוכלו לשלוח את הניוזלטר אוטומטית שוב רק למי שלא פתח ועוד מגוון רחב של אפשרויות.


אמינות בשליחה וקבלה
אחת הבעיות המרכזיות בשליחה של מיילים לתפוצות רחבות, היא שהמיילים יזוהו כספאם וששרתי הדואר יסומנו כשולחי ספאם וייחסמו. העבודה על MailChimp מונעת מצבים כאלו ברמה גבוהה ומבטיחה שמיילים יגיעו ליעדם. 


ניהול תפוצה
בMailChimp ניתן ליצור מספר קבוצות תפוצה ולנהל אותן בקלות. ניתן לחבר את ההרשמה של משתמשי המערכת שלכם ב-Drupal לקבוצות התפוצה ב-MailChimp. זה עובד יופי.


יעילות, נראות ותאימות
אתם עושים שימוש בתבנית אשר אנו בונים  עבורכם בMailChimp לפי הצרכים שלכם. מדובר בתבנית רספונסיבית היודעת להתאים עצמה לסוגי המדיה השונים. 

ברגע שהחיבור בין המערכות הללו בוצע, כל שעליכם לעשות הוא פשוט:
  1. ליצור בדרופל את התכנים שתרצו לשלוח בתפוצה (במידה ואלו עדיין לא קיימים במילא באתר)
  2. ליצור ניוזלטר חדש על בסיס התבנית ולשלב לתוכה את התכנים שיצרתם
  3. לשגר את הניוזלטר!

איך שולחים?
באמצעות היד של השימפנזה המדליקה שלוחצת על כפתור השליחה:


אגב, הניוזלטר הזה נשלח אליכם דרך MailChimp, אז הסנדלר לא הולך יחף ;-)

עשינו לכם חשק לראות ולשמוע עוד? בטוחים שכן! 
מוזמנים ליצור קשר israel@effect-systems.com 


ספוילר: בקרוב חדשות בנוגע ל-Mailchimp והמעוף+....

כתבות קשורות