חדש: ניהול כלי מעוף

הופצה גרסה חדשה של מעוף+. לצד שיפורים קלים במגוון כלי מעוף+ בוצע בגרסה זו שיפור גדול בכל הקשור לניהול הכלים.

כניסה לניהול
כפי שבטח שמתם לב, שינינו את מסך הכניסה לניהול המערכת. במקום רכיבי מעקב שצרכו משאבים רבים ולא היו כל כך שימושיים, כעת הדף הראשון שמוצג למנהל/ת הוא דף "מעקב פעולות מערכת". בדף זה תוכלו לקבל תמונה כללית על פעילות המערכת: כניסות מזוהות, הכנסת חומרים, הודעות אוטומטיות ועוד.


ניהול כלים חדש
מערכת מעוף+ מכילה הרבה כלים. ניתן להגיע למסך הכלים דרך הקישור "כלים" שבתפריט הניהול. מתחת לכל כלי מוצג "מתג" באמצעותו תוכלו להפעיל או לכבות את הכלי.


איך כיבוי כלי משפיע על המערכת?
כיבוי כלים שלא בשימוש משפר את הביצועים של המערכת בשלושה אופנים:

1. לכל כלי במעוף+ יש קודים ועיצובים משלו. כיבוי הכלי ימחק את הקודים הללו ויקטין את כמות המידע שהדפדפן צריך לטעון בתצוגת הדפים לגולש.

2. לכל כלי במעוף+ יש קישורים בתפריטי הניהול. כיבוי הכלי ימחק את הקישורים הללו. תפריטי הניהול יציגו קישורים רלוונטיים בלבד, דבר מקל על השימוש בתפריטים.

3. ישנם מאגרים שכוללים שדות שמשמשים כלים ספציפים. כיבוי כלי יהפוך שדות אלה ללא פעילים (מבלי למחוק את תכנם). שינוי זה עוזר למנהלי המערכת לראות רק מידע רלוונטי.

המלצה חמה
מומלץ ביותר להכנס לדף ניהול הכלים ולכבות את כל הכלים אשר לא בשימוש אצלכם בארגון. שימו לב! לא רצוי לכבות ולהפעיל כלים באופן תדיר מכיוון שכל שינוי גורם ליצירת קבצים חדשים שהגולשים צריכים לטעון מחדש. עשו זאת בימים הקרובים ולאחר מכן רק כשיהיה צורך.

בהצלחה!

כתבות קשורות