מערכת מידע כספי במשקי עמק בית שאן

עלתה לאוויר מערכת המידע הכספי של משקי שאן.

קצת על משקי שאן
משקי עמק בית שאן הנה ארגון קואופרטיבי פיננסי באזור עמק המעינות, שעוסק בסחר, רכש וגביה עבור ישובי האזור ומספק להם שירותים פיננסיים ושירותי ניהול מקצועיים.
הארגון משמש כמרכז פעילות פיננסית של הקיבוצים, וכן כל הפעילות הפיננסית של תאגידי קבוצת שאן מתבצעת בו.

מידע כספי
הישובים מנהלים פעילות פיננסית רבה מאוד באמצעות הארגון: רכש, הלוואות, פקדונות, העברות ועוד. היקף הפעילות מחייב מערכת מידע נגיש ונוח לחברי הארגון. מערכת המידע הכספית משרתת מטרה זו, לרשות החברים עומדת מערכת אינטרנטית נוחה לביצוע קבלת מידע ולביצוע פעולות.
המערכת משרתת גם את הספקים ובאמצעותה הם יכולים לקבל מידע עדכני על חשבוניות שלהם, אם אושרו לתשלום או לא, ועל הכספים הצפויים לעבור לחשבונם.מעט על המערכת
המערכת מועפלת בשרתים מאובטחים והיא רספונסיבית, כלומר שניתן לגשת אליה ממגוון מכשירים: מחשב, טבלט, טלפון נייד. באמצעות המערכת יכולים חברי הארגון: להעביר כספים, לאשר קניות, לעיין בכל המידע הפיננסי ועוד.

המערכת נבנתה אחרי הרצה מוצלחת של מערכת מידע כספי שבנינו עם ועבור משקי המפרץ בשיתוף חברת תדיעד שמובילים את כל הצד של ה-ERP.

המערכת משתדרגת ומשתפרת באופן רציף על פי בקשות המשתמשים בקיבוצים או המנהלים במשקי עמק בית שאן. בסקר שביעות רצון שנערך לאחרונה ע"י משקי עמק בית שאן בין משתמשי האתר בקיבוצים התקבלו ציונים גבוהים של שביעות רצון מהמערכת.

כתבות קשורות