היה מעולה! סיקור כנס 'מתקדמים לדיגיטל בארגון'

איזה כיף היה! 
ברביעי האחרון קיימנו את כנס 'מתקדמים לדיגיטל בארגון' יחד עם משתתפים רבים שהגיעו ללמוד, לקבל רעיונות והשראה וכמובן ללכת וליישם :) חייבים להודות לכם על שהגעתם מכל קצוות הארץ, מאוד נהנינו לפגוש ולשוחח אתכם!
בתחילת הכנס, אריק מנכ"ל שותף בחברה דיבר על מקומו של הארגון בעידן הדיגיטלי, על התדמית החדשה של החברה והמעבר מ'מאפקט מערכות' לאפקט מערכות - Effect Systems ועל העשייה והאנשים שלנו.
לצפייה בדברי הפתיחה של אריק לחצו כאן

לאחר מכן, סופית, מנהלת הפרויקטים והשיווק הדיגיטלי דיברה על מגמות העל שכל ארגון חייב לשלב ולהשתלב בהן, איך זה נוגע לנו כעסק, חברה, קיבוץ, מושב, עמותה וכו'. היא המשיכה לשוחח על חשיבות החיבור של הארגון לקהילה ואיך מבצעים זאת תכל'ס ונתנה טיפים לייעול תהליכים בארגון באמצעות צמצום מערכות וחיבור מידע ושירותים.

למצגת ההרצאה של סופית לחצו כאן
לצפייה בהרצאה לחצו כאן

באמצע הכנס, עשינו הפוגה קצרה מכל המתחים והשגרה האינטנסיבית של חיינו עם מדיטציה קצרה שהנחה ירון וייס, מחברת פילת שבין לקוחותינו. הוא סיפר, שכדי ליצור אווירה טובה בארגון לא חשוב רק לייצר עבודה, תוכן, לידים וקשרים טובים עם העובדים אלא גם התחושה הטובה של כל עובד בינו לבין עצמו משפיעה על האנרגיות והתפוקה.  צודק :)

המשכנו להסבר קצר של בטו, מנכ"ל שותף , על מעוף+ - פורטל פנים ארגוני מבית היוצר שלנו. מה תפיסת הפיתוח שלנו, איך אתם קשורים אליה ואיזה כלים כולל הפורטל. 
לצפייה בהסבר של בטו לחצו כאן
למצגת מעוף+ לחצו כאן

אחרי ההסבר על המערכת, התקבצנו לקבוצות דיון קטנות וקיימנו 2 סבבי הסברים פרקטיים על כלי המערכת לפי 3 נושאים מרכזיים : ערוצי תקשורת בפורטל (ניוזלטר, שליחת הודעות, אירועים והרשמה לאירועים) , אחזקה ושירותים (קריאות שירות, תורים)  וחבילה כלכלית (תקציבים, חיובים וזיכויים וחנות תשלומים).
השאלות שהעלתם היו מעולות וכבר קיבלנו פניות מכם על כך שאתם מעוניינים להפעיל את הכלים באתר שלכם, אין עליכם אלופים!

בתום הסבבים, שתינו קפה, פטפטנו האחת עם השנייה ועברנו מהתיאוריה לפרקטיקה בשטח! מנהלי אתרי רביבים, נחל עוז וגן שמואל שיתפו אותנו בתהליכים שהם עברו עם המערכת בקיבוץ, חשפו אותנו לנתונים הכל כך מפתיעים (מי אמר גיל שלישי לא מאמץ טכנולוגיה??) ונתנו לנו בעיקר טיפים איך לגרום לעסק הזה לעבוד ולהנות ממנו.

צחי רם, מזכיר רביבים

שרון ארם-כהן, מנהלת אתר נחל עוז

ישראל רפפורט, מנהל אתר גן שמואל 

אחרי ארוחת צהריים סופר טעימה, בטו הסביר לנו עם הרבה הומור על החיבור הבסיסי שנהיה לנו עם המובייל ועל עולם האפליקציות, הציג לנו נתונים ופרט בפנינו את ההבדלים בין סוגי האפליקציות השונות שקיימות בשוק. לבסוף, הציג את אפליקציית הבית EffectGo את יתרונותיה ואת יכולותיה.
לצפייה בהרצאה לחצו כאן
למצגת ההרצאה של בטו לחצו כאן

ולמרות שמתנות לא היו חסרות בכנס, החלטנו כמובן לפנק אתכם בעוד משהו מאיתנו שאנו מאמינים שיעשה לארגון שלכם פלאים - וקיימנו הגרלה!
זכו בפרסים מרה ליסט מנהלת אתר עין שמר וחבצלת וטל משער הגולן!  ברכות לזוכים :)

היה לנו כיף לראות אתכם, לשוחח אתכם, לשתף אתכם בידע ולראות שאתם לוקחים אותו ומיישמים. לעוד הרבה מפגשים ועשייה -
תמיד כאן בשבילכם.

צוות אפקט מערכות :)

כתבות קשורות